17.05.20
Suplementy. Czy powinniśmy je brać codziennie?
Ci co mają na co dzień dietę dobrze zbilansowaną i regularnie ćwiczą, może im wydawać się, że nie potrzebują suplementacji. Musisz jednak wiedzieć, że przyjmowanie suplementów i witamin może poprawić twoją odporności, a także skutecznie przeciwdziała stresowi i zmniejsza ryzyko chorób przewlekłych. Suplementacja to z pewnością bardzo dobry pomysł! więcej»

KONTAKT


O DOKTORZE

Dr Jolanta Libura

Ukończyła Studia lekarskie w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doktorat w dziedzinie molecularnych podstaw nowotworzenia raka sutka przeprowadzila w ramach Podyplomowego Studium Medycyny Molekularnej przy Universtytecie Medycznym w Warszawie.

Dalsze kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe zdobywała podczas staży lekarskich i podoktoranckich min. w Uniwersytecie w Bazylei w Szwajcarii, Instytucie Genetyki Raka na Uniwersytecie Kolumbia w Nowym Jorku, USA. W Nowym Jorku też ukończyła rezydenturę z Chorób Wewnętrznych.

Obok Chorób Wewnętrznych jej osobistym zainteresowaniem jest wpływ genetyki człowieka na predyspozycje do schorzeń cywilizacyjnych, a także możliwość prewencji i wspierania terapii tych schorzeń - dietą i stylem życia. Stąd drugą pasją i specjalizacją jest Medycyna Żywieniowa i Funkcjonalna.